ع. کرمی جمعه 30 آبان 1393 07:21 ق.ظ نظرات ()

امام جمعه دهلران گفت: بسیج در جنگ تحمیلی پیروزی خلق کرد و امروز هم پیرو ولایت و با ولایت ایستاده اند و از ارزش های اسلامی دفاع می کنند.
 
به گزارش پایگاه شهید مرادی ; حجت الاسلام سیّد محسن موسوی در خطبه های نمازجمعه این هفته، ظهر امروز در بین نمازگذاران جمعه با اشاره به اهمیت موضوع خانواده در آیات و روایات، خوش اخلاقی و اخلاق در خانواده را موجب مشیت الهی دانست و اظهار داشت: با خانواده مورد آزمایش قرار می گیریم و خداوند متعال نیز به واسطه خانواده است که رزق و روزی را نازل می کند.
 
وی به ایام در پیش روی ماه صفر اشاره نمود و افزود: در آستانه ماه صفر باید دعا و راز و نیاز کرد، ماه صفر ماه شداید، بلاها و مصیبت اهل البیت(ع) است که اربعین امام حسین(ع)، رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد(ص)، امام حسن و امام رضا(ع) در این ماه قرار دارد و ماه سنگینی برای اهل البیت(ع) است.

امام جمعه دهلران پنجم آذر ماه سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان امام راحل(ره) را از عنایات حق تعالی دانست و خاطرنشان کرد: بسیج لشکر پاک و مخلص، فدارکار و با ایمان خداست که در جنگ تحمیلی پیروزی خلق کرد و امروز هم پیرو ولایت و با ولایت ایستاده اند و از ارزش های اسلامی دفاع می کنند.
 
وی با اشاره به برگزاری بسیار خوب رزمایش الی بیت المقدس شهرستان دهلران، از زحمات و حضور کلیه دست اندرکاران و بسیجیان اقشار مختلف مردم در این رزمایش بسیج تقدیر کرد و گفت: رزمایش بسیار خوب و مقتدرانه ای را شاهد بودیم و بحمدالله نیروی مخلص بسیج نشان داد که همچون گذشته آماده فداکاری و جانفشانی در راه امام، انقلاب و رهبری است.
 
خطیب جمعه دهلران انرژی هسته ای را حق مسلم همه کشورها دانست و افزود: انرژی هسته ای نشانه پیشرفت و اقتدار کشورهاست و در همه زمینه ها از جمله پزشکی، برق، کشاورزی، بهداشت و... کاربرد اساسی دارد و نیاز مبرم همه کشورهاست.
 
وی ایستادگی تیم مذاکره هسته ای ایران در مذاکرات 1+5 را خواستار شد و افزود: انرژی هسته ای تجمیع و تکمیل همه پیشرفت هاست، استقلال ما در گروی انرژی هسته ای است، لذا باید با تمام توان از حیثیت نظام، انقلاب و انرژی هسته ای دفاع کنیم.
 
موسوی با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین اشغالی، به موضوع قیام فلسطین و شروع انتفاضه سوم اشاره و این جنایات بزرگ بر علیه مردم مظلوم فلسطین را محکوم کرد.
 
وی در پایان با اشاره به گزارش شهردار محترم دهلران درخصوص خرید قیر و رفع مشکل آسفالت کوچه ها و خیابان های سطح شهر در آینده نزدیک، خواستار توجه به موضوع وضعیت شهری و آسفالت خیابان ها و کوچه ها و همچنین خدمات رسانی مطلوب به شهروندان شد و از اقدامات و پیگیری های انجام شده تقدیر نمود.

انتهای پیام/