ع. کرمی جمعه 27 مرداد 1396 06:27 ب.ظ نظرات ()

به گذارش پایگاه مقاومت شهید فرید الله مرادی مسجد جامع به نقل از نسیم دهلران، امام جمعه دهلران از تعرفه های بالای برق و آب در دهلران انتقاد و در تذکر جدی، خواستار حل و فصل این مشکل مهم شد.

حجت الاسلام موسوی همچنین از استاندار ایلام خواست که جهت بازدید از زیرساخت های اربعین حسینی(ع) و با این هدف به دهلران سری بزنند.

وی در ادامه  با اشاره به  قرار داشتن در آستانه روز جهانی مسجد افزود : برای اجرای سبک زندگی اسلامی باید خانواده ها تلاش بیشتری داشته و غیرت الهی و دینی خود را بالاتر ببریم و از مصادیق غیرت دینی شهید محسن حججی است که برای پاسداری از نظام اسلامی و ارزش های دینی به شهادت رسید.
امام جمعه دهلران : شهادت امام جواد(ع) را تسلیت می گوییم. این امام بزرگوار فرمودند: انسان محتاج یک واعظ درونی است که او را کنترل کند، و آن تقوای الهی است.

حجت الاسلام موسوی : برخی از نقاط شهری و روستایی دهلران متاسفانه دارای جمعیت بالا ولی فاقد مسجد هستند و نیاز است باتوجه به محرومیت منطقه، خیرین و مسئولین، مردم را یاری کنند.

ایشان همچنین در ادامه فرمودند : هفته دولت فرصتی است که مسئولان عملکرد خود را به مردم بیان کنند و به هر اندازه که مسئولی برای خدمت به مردم قدم بردارد ما از آن تشکر می کنیم و برای ایشان آرزوی توفیق داریم.

امام جمعه دهلران : در این هوای بسیار گرم، نیروهای نظامی، انتظامی ، امنیتی، خدماتی و پزشکی درحال خدمت هستند که باید به این عزیزان خداقوت گفت.

-کارهای به زمین افتاده زیادی در دهلران وجود دارد که می طلبد باتوجه به موقعیت ویژه دهلران، نگاه مسئولان کشوری و استانی به دهلران بیش از پیش باشد.

-شرایطی همچون گرمای بالا، آثار جنگ تحمیلی، راه های مواصلاتی نامناسب و... را مردم تحمل می کنند، لذا نیاز ضروری توجه مسئولان به زیرساخت های شهرستان می باشد.

-تعرفه های برق و آب متاسفانه بسیار بالا است و باید هرچه سریع تر مسئولان برای رفع این مشکل مهم چاره اندیشی و اقدام فوری کنند.

-گرمای هوا در دهلران به گونه ای است که شدت گرما آدم را خفه می کند و برخی از افراد دچار تنگی نفس شده اند، فلذا جا دارد هر لحظه از این مردم ولایتمدار و مرزدار تقدیر و تشکر بعمل آورد.

-تقاضای ما از دولت مردان راه اندازی مرز رسمی چیلات است که امیدواریم هرچه سریع تر محقق شود.

-از استاندار ایلام انتظار داریم که به هدف بازدید از زیرساخت های اربعین حسینی(ع) به شهرستان دهلران سری بزنند و کارهای انجام شده و مشکلات پیش روی را از نزدیک ببیند.

-حال که مسئولان می دانند سال گذشته 900 هزار نفر از مسیر دهلران برای اربعین تردد کردند، حق مسلم زوار و مردم دهلران است که مشکل زیرساخت های این شهرستان هم رفع شود.

-باتوجه به شرایط آب و هوایی و موضوع اربعین حسینی(ع)، می طلبد شخص وزیر محترم بهداشت و درمان جهت تجهیزات درمانی و پزشک متخصص در دهلران دستورات اورژانسی را صادر کند.

-وجود مشکل سونوگرافی در بیمارستان را باید حل کرد، زیرا زیبنده این مردم عزیز دهلران نیست که با این مشکل روبرو باشند.

در آخر حجت السلام موسوی به حوادث سال 32 اشاره کرد و افزود : در 28 مرداد سال 1332 عده ای بی بصیرت و وطن فروش موضوع صنعت ملی را از بین بردند و تحویل دشمن دادند و زمینه ورود شاه خائن به کشور را فراهم کردند.


وسلام علیکم و رحمته الله و برکاته

پایان خبر/